Nádherný rodinný dům v Rakovníku

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi krásný rodinný dům, postavený na prostorném rovinatém pozemku, v klidné části Rakovníku. Dům je tvořen: v prvním podlaží ložnicí, koupelnou, za kterou se nachází korpus sauny, dále v tomto patře najdeme luxusní kuchyni, která volně přechází v jídelnu (obývací pokoj), na kterou navazuje zimní zahrada s přípravou pro vířivou vanu. Po shodišti se dostaneme do druhého patra, do prostorné vzdušné místnosti (obývací pokoj), ze které se vchází do dalších dvou ložnic. Na zahradě je venkovní krytý bazén s protiproudem. Z garáže pro dva vozy se můžeme dostat dvojitými dvěřmi přímo do obytné části domu. Všechny místnosti v přízemí jsou vytápěny podlahovým topením, zimní zahrada má podlahový konvektor, v dalších místnostech jsou radiátory.

V prvním podlaží a v zímní zahradě je do jednotlivých místností instalována stropní audiosoustava. Na zahradě je rozmístěno osvětlení, které decentně rozsvítí zahradu, prostor kolem bazénu i krásnou třešeň. Celý objekt je střežen elektrickým zabezpečovacím systémem. Na zahradě je připraven závlažovací systém.

Pokud hledáte reprezentativní rodinné sídlo, které bylo citlivě a s láskou budováno ve vysokém standardu, kontaktujte nás, rádi Vás přivítáme na prohlídce.

 

Energetický štítek bude aktualizován a dodán po vytvoření PENB. Hodnota "G" neodpovídá skutečnosti.

Dům se prodává bez vybavení zařízený tak, jako můžete vidět na přiložené 360st prohlídce.

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář