Reference

Při prodeji bytu jsme se rozhodli dát na doporučení finančního poradce a obrátit se na realitního makléře Jakuba Kořínka. Už při první schůzce jsem věděla, že to byla nejlepší volba. První dojem – hmmm, sympaťák, ale důležitější pro nás bylo vědět, jak bude naše spolupráce probíhat, jaké jsou podmínky apod. Se vším jsme byli podrobně seznámeni, řekli jsme si představu o ceně bytu, na které jsme se shodli a šlo se fotit. Takže i druhý dojem byl super. V pátek se vyvěsil inzerát, v pondělí proběhly prohlídky a v úterý se podepsala rezervační smlouva. Byt se prodal nejenom rychle, ale ještě o 100 tisíc dráž. Tato částka nám zůstala celá, tzn. provize zůstala v takové výši, na které jsme se domluvili na začátku. Což nás hodně překvapilo. Celkově jsme byli spokojeni s přístupem pana Kořínka, jeho ochota cokoliv vysvětlit, zařídit (a to i po podepsání smluv), to se jen tak nevidí. Je to člověk na správném místě, dotahuje věci do konce a je vidět, že ho práce baví. Takže my mockrát děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených klientů, jen tak dál.

Veronika N.

"Je vidět,že Jakub Kořínek je profesionál.Poradí nejlepší možnosti prodeje,dobře nafotí a prezentuje.S jeho prací jsem nadmíru spokojen."

V. Trnka

Asi nejlepší prohlídka, jakou jsme zatím zažili. Takhle by to mělo vypadat.

J.Adámek

Já vlastně nechci koupit Vaši nabídku, ale vážně o tom se ženou uvažujeme, protože jste mnohem lepší makléř, než u toho pozemku, který opravdu chceme.

L. Sobotka

Naše vztahy v rodině nám komplikovaly celý prodej zděděného domu. Pan Kořínek se ale ukázal, jako skvělý diplomat a prostředník, díky kterému jsme tento nelehký úkol zvládli. Ještě jednou děkuji. Iveta

Iveta P.

Dobrá a rychlá práce!

Honza H.

Jakub je jeden z mála makléřů, u kterých vidíte opravdový zájem. Náš byt prodal ještě o padesát tisíc dráž, než jsme po něm chtěli a sám si z toho nic nevzal. Děkuji, budu doporučovat dál

Eva H.